Auto w dobrej cenie – skorzystaj z wyprzedaży Toyoty

Wraz z nastaniem nowego roku producenci aut przygotowali dla swoich klientów nową ofertę wyprzedaży rocznika 2017. Nie inaczej jest w przypadku Toyoty, która rozpoczyna nowy rok z niezwykle atrakcyjnymi cenowo autami.

Dlaczego z wyprzedaży?

Jak co roku producenci aut przeprowadzają tzw. wietrzenie magazynów. Jest to dla nich możliwość wyprzedania zamówionych, a wciąż nie sprzedanych modeli, robiąc sobie tym samym miejsce na nowe, tegoroczne egzemplarze.

Dla klientów natomiast jest to niepowtarzalna okazja do nabycia pełnowartościowego auta, z nawet kilkudziesięcioma tysiącami złotych rabatu. Ale to nie wszystko. Dealerzy aut oprócz rabatów często dokładają do aut dodatkowe profity w postaci ubezpieczenia, darmowych przeglądów lub pakietów zimowych. Jedynym minusem auta z wyprzedaży jest ograniczona możliwość wyboru personalizowanych dodatków, takich jak kolor lakieru, czy materiał tapicerki. Jednak jeśli dla kogoś takie detale nie grają większej roli, samochód kupiony na wyprzedaży może być jednym z najlepszych interesów w życiu.

Dlaczego Toyota?

Toyota jest jednym z największych producentów aut na świecie. Szczyci się ogromną dbałością o jakość, a o niezawodności samochodów tego producenta krążą już legendy. Dodatkowo to właśnie Toyota wyprodukowała auto, które dziś jest uważane za jeden z symboli walki o ekologię i zielony tryb życia, czyli elektrycznego Priusa. Toyota to jakość, nowoczesność i niezawodność.

Toyota wyprzedaż 2017

W trakcie trwającej obecnie wyprzedaży, Toyota oferuje wszystkie swoje modele. I tak oto klienci otrzymują w bardzo atrakcyjnych cenach dostęp do modeli:

– Toyota Yaris – prawdziwy król polskich, wąskich, miejskich uliczek. Mała, ale pojemna, dynamiczna i bezpieczna. Yaris jest samochodem, który został stworzony do miasta i właśnie w nim czuje się jak ryba w wodzie. Odważny i przykuwający design spodoba się nawet najbardziej wymagającej osobie. Bez dwóch zdań jest to jeden z najlepszych samochodów segmentu B.

– Toyota Avensis – Elegancja, komfort, innowacja i bezpieczeństwo. Tak dobrane słowa mogą razem określać tylko jeden samochód. Najnowsza Toyota Avensis przeznaczona jest dla osób, które w samochodach z segmentu D szukają czegoś więcej, tego „czegoś”.

Avensis jest prawdziwym krążownikiem i zjadaczem kilometrów. Oferuje ogrom komfortu i przestronności, poprzez doskonale zaprojektowane funkcjonalne wnętrze oraz pojemną przestrzeń bagażnika.

Całość opakowana została w dynamiczną sylwetkę, która samym kształtem zdradza nieśmiało możliwości 147 konnego benzynowego silnika.

– Toyoty C-HR – swoją stylistyką sprawia, że nie ma możliwości pomylić tego modelu z jakimkolwiek innym autem. C-HR jest propozycją Toyoty dla osób poszukujących dla siebie auta z segmentu Crossoverów. Jego futurystyczny, odważny wygląd na pewno nie jest dla każdego i wymaga małej dozy odwagi. Lecz późniejsze pełne zaciekawienia spojrzenia w pełni rekompensują podjęte przy zakupie ryzyko.

Auto jest doskonałą propozycją dla osób, które nie potrzebują tak dużego samochodu jak RAV4, ale jednocześnie chciałyby podróżować samochodem o nieco wyższym zawieszeniu.

– Land Cruiser – samochód legenda. Auto, które w swoim terenowym segmencie jest stawiane za wzór dla innych producentów. Land Cruiser to połączenie niezawodności, trwałości i wysokiej jakości z nieprzeciętnymi możliwościami terenowymi. Myli się jednak ten, kto myśli, że off-road musi iść w parze z surowością i ascetyzmem. Zarówno jakość wykonania wnętrza oraz zastosowane technologie stawiają Land Cruiser’a na samym szczycie obecnych technologicznych możliwości producentów samochodowych.

Okazje dla każdego

Wyprzedaż Toyoty obfituje w te i pozostałe modele, po znacznie obniżonych cenach. Rabaty sięgające nawet 28 tysięcy w przypadku Land Cruiser’a, pozwalają stać się posiadaczem pojazdów, które oferują niespotykane wśród innych producentów możliwości, jakość, niezawodność i trwałość. Już teraz każdy może stać się częścią wielkiej rodziny Toyoty, w pełni ciesząc się każdą chwilą na spędzoną na drodze.